•  

Королевська і «опкомпанія» стали в опозицію до держави

4340
Королевська і «опкомпанія» стали в опозицію до держави

«Опозиційний блок» оголосив спротив державній політиці України. Члени партії порушують Конституцію України та Закон «Про державну службу». 

Так Наталя Королевська, депутатка «Опблоку», відстоювала своє право говорити мовою країни-агресора, зокрема, у стінах Верховної Ради.

«Не від мови залежить те питання, яке ми досягаємо. Я не приховувала, що народилася на Сході і мені легше говорити російською», - відповіла Королевська одному з журналістів щодо її мовного вибору.

З-поміж публічних виступів депутатки впродовж 2011-2016 років, промови українською ( і ті «азірівською») мовою трапилися лише лічені рази. 

Виступ Королевської на «Парламентському телеканалі «Рада» від 18.03.2016 року. Мова - російська.

Виступ у Кривому розі 20 липня 2011 року. Мова - російська.

Королевська як дерслужбовець свідомо не дотримувалася Закону «Про державну службу» та порушувала статтю 10 Конституції України:

«Державною мовою в Україні є українська мова».

Цікаво, що Королевська ввійшла в «Опблок» зі сімейним підрядом. Юрій Солод, чоловік депутатки, член «Опозиційного блоку», зареєстрований за мажоритарним округом № 47 у Слов’янську, Донецької області.

У своїй передвиборчій програмі Солод наголошував, що йде у Верховну Раду, щоби виконати справу Олексія Азарова, сина екс-прем’єр міністра Миколи Азарова з команди Віктора Януковича.

Тобто, Солод хоче повернути вплив «ДНР» у мирний і підконтрольний Україні Слов’янськ? Мабуть, «батя» таки планує колись повернутися і шукає собі місце під резиденцію.

Щоби пролізти у ВР, Солод використовував перевірений «ригівський» метод – підкуп.

Наразі сім`я Солода-Королевської входить до «Опблоку» у своєму повному складі. 

У Слов’янськ подружжя приїжджало, зокрема, на зимові свята. Роздали дітям «конфети», у черзі за якими між батьками виникали чвари й сутички. Привітали всіх «па русски» та благополучно поїхали назад до столиці. Так би мовити підготували ґрунт для подальшої діяльності у "своєму регіоні".

Зазначимо, Верховна Рада України 10 грудня 2015 року ухвалила Закон № 2490 «Про державну службу». Згідно з ним державні службовці зобов’язані використовувати винятково державну мову під час виконання своїх посадових обов’язків, не допускати дискримінацію державної мови і протидіяти можливим спробам її дискримінації. Про це йдеться у статті 8 пункті 5 закону.

Президент Петро Порошенко підписав Закон. Він набуде чинності з 1 травня 2016.

Це значить, що в Бойка, Королевської, Солода, Іоффе й опозиційного до України блоку є трохи більше тижня, щоби навчитися мирно співіснувати з державою і її громадянами.

Без нецензурної лайки і бандитської фєні (стосується Іоффе).

Уважати публікацією офіційним запитом до «Опозиціного блоку»:

- Навіщо «Опозиційний блок» перебуває в опозиції до України, Конституції та громадян?

- Яка мета такої опозиції? Поширення аналогічних ДНР і ЛНР псевдоутворень в інших регіонах України?

- Коли члени «Опблоку» перестануть підтримувати політику країни-агресора?

- Коли нардепи «Опблоку» як держслужбовці будуть виконувати Закон і послуговуватися державною мовою?

Відповідь надати у встановлений Законом термін у засобах масової інформації чи безпосередньо на нашу адресу.

Коментарі