•  

Корупційні схеми Полтавщини: подружжя Авраменків

3680
Корупційні схеми Полтавщини: подружжя Авраменків

Редакція Останнього Бастіону отримала лист від громадянина Іванченко Л.Ф., у якому висвітлюється чергова хабарницька схема Полтавщини, цього разу за участю подружжя Авраменків.

Іванченко Л.Ф. впевнений, що начальник управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Полтавській області Авраменко О.В. систематичного отримує хабарі через свою дружину Авраменко С.В., яка працює директором ТОВ «Горизонт»:

«Під час проведення перевірки управлінням контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Полтавській області ТОВ «Полтава-2007» було виявлено відсутність проекту еколого-екномічного обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, що передбачено постановою Кабінету міністрів України №1134 від 02.11.2011 року, що призвело до відсутності правових підстав використання земельних ділянок площею 564 га у ТОВ «Полтава-2007» на території Литвяківської сільської ради Лубенського району. З метою отримання хабара Авраменко О.В. домовився із керівництвом ТОВ «Полтава-2007», що він їх не вносить до матеріалів перевірки, а вони в свою чергу укладають договір з ТОВ «Горизнот» на виготовлення проекту еколого-екномічного обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь з ТОВ «Горизонт»», - йдеться у листі.

Як стверджує Іванченко Л.Ф. подібні випадки непоодинокі і аналогічна перевірка проводилась у ТОВ «Лист-Ручки» директором якого являється Олешко А.І..

Громадянин підкреслив, що свого часу на Авраменко О.В. було відкрито кримінальне провадження і навіть проводились обшуки, але з «невідомих» обставин воно було закрите, а пан Авраменко продовжив свою злочинну діяльність. На думку пана Іванченко, міліція та прокуратура на даний час не тільки не вживає заходів, а й прикриває цей «бізнес».

Зважаючи на ці факти, ГС «Останній Бастіон» вже звернувся з проханням провести необхідні перевірки і повідомити про їх результати наступні інстанції: Генеральна прокуратура України, Служба безпеки України, Міністерство внутрішніх справ України. Сподіваємось на їх співпрацю і чекаємо відповіді.

Коментарі