•  

Корупціонерка Хмарська відзавтра керуватиме відділом Полтавської Держекоінспекції

6600
Корупціонерка Хмарська відзавтра керуватиме відділом Полтавської Держекоінспекції

Юлію Хмарську завтра презентуватиумть на посаді начальника відділу екологічної безпеки Держекоінспекції Полтавської області.

За попередньою інформацією призначення здійснюється для подальшого призначення Хмарської на посаду в.о. начальника Держекоінспекції в Полтавській області.

З метою не допустити розкрадання державних коштів та налагодження шахрайських схем у структурі Держекоінспекції на Полтавщині ставленицею Заїки-Шевченка-Онищенка та з огляду на корупційне минуле посадовиці, «Останній Бастіон» висвітлюватиме діяьність Хмарської на обійманій посаді.

Довідка: Юлія Хмарська – колишня в.о. начальника Держекоінспекції в Одеській області. Була затримана на хабарі в розмірі 15 тис. грн. Під час обшуку правоохоронцями, у чиновниці знайшли ще 40 тис. дол. Тоді Хмарську відпустили зусиллями одеських законників під залог у розмірі 365 тис. грн.

Цікаво, що власне дохід Хмарської менш ніж скромний – менше 40 тис. грн за 2014 рік. Із них – 10% суми – аліменти на дитину. Та бідність не порок, якщо ти в системі Онищенка. На свої 40 тис. грн чиновниця змогла собі придбати Hondalegend 2008 року за якісь112 тис. грн. Навіть не в кредит! Це при тому, що ринкова вартість автівки на той час становила 430 тис. грн.

БІЛЬШЕ: Керівниця екоінспекції Одеської області на скромну зарплату купила іномарку

Нагадаємо, «Останній Бастіон» уже радив Андрію Заїці, голові Держекоінспекції України, полтавських кандидатів на посаду начальника відділу екологічної безпеки Держекоінспекції Полтавської області замість Юлії Хмарської.

ДЕТАЛЬНІШЕ: Екологічні схеми Онищенка «Кадирова»

Коментарі