•  

Корупція безсмертна

6270
Корупція безсмертна

Як повідомило інформоване джерело в МВС України, наказом головного корупціонера банди ДАІ України Сіренко Анатолія на посаду виконуючого обов'язки начальника Управління Державтоінспекції в Полтавській області призначено Кайдановича Ігоря Івановича, заступника Блажівського по корупційним схемам під час роботи останнього начальником УДАІ в Житомирській області, неодноразового "героя" корупційних справ.

Іншим, також виконуючим обов'язки, начальника цього ж управління призначено Шулєжко Віталія Вікторовича, командира роти ДПС в Одеській області.
Цікаво, що призначення відбуваються без погодження начальника УМВС в Полтавській області, посада якого, на сьогодні, вакантна.

Новопризначені ДВА виконуючі обов'язки сьогодні побували в обласного прокурора та виконуючого обов'язки начальника УМВС в Полтавській області.
По команді Двох виконуючих обов'язки начальника УДАІ в Полтавській області особовий склад Державтоінспекції в терміновому порядку проводить ряд заходів з пошуку елітного житла, в якому послідовники Блажівського будуть проживати.

Дайош третього виконуючого обов'язки!!!!
Народ, готуй "бабло", зміна прибула!

Гнап Нерушима

Коментарі