•  

КП «ЖЕО №2» оштрафоване за ненадання послуг постачання гарячої води

1320
КП «ЖЕО №2» оштрафоване за ненадання послуг постачання гарячої води

АМКУ оштрафувала комунальне підприємство «Житлово – експлуатаційна організація № 2» Полтавської міської ради на 68 тис. грн. за зловживання монопольним становищем.

Як встановило Відділення за результатами розгляду колективної заяви, КП «ЖЕО № 2№» припинило з квітня 2014р. по даний час надання послуги з централізованого постачання гарячої води населенню - мешканцям житлових будинків по вул. Сортувальна, 13а, 19, 21, 31, 33, 33а, С. Разіна, 1, Деповська, 2 та 4 в м. Полтава. Не отримання мешканцями вказаних вище будинків у м. Полтава на даний час від КП «ЖЕО № 2» послуги з централізованого постачання гарячої води всупереч умовам укладених між КП «ЖЕО № 2» та мешканцями вказаних будинків договорів про надання послуг з постачання теплової енергії призводе до ущемлення інтересів споживачів.

«За наявності конкуренції, споживач мав би можливість відмовитися від послуг підприємства, яке його не влаштовує, та обрати інше підприємство. За таких обставин підприємство, щоб утримати споживача, уникало б створення умов, що можуть призвести до втрати споживача без достатніх на те підстав»,- надав пояснення голова Полтавського територіального відділення Володимир Оніщенко.

Коментарі