•  

Кращих нафтовиків нагородили в Полтаві

2090
Кращих нафтовиків нагородили в Полтаві

Полтавських нафтогазовидобувальників нагородили в честь їхнього професійного свята 7 вересня.

7 вересня в стінах Полтавської обласної державної адміністрації відбулось нагородження працівників нафтогазовидобувної галузі.

За відмінне знання своєї справи та відповідальне ставлення до роботи почесними грамотами нагородили предстаників Полтавських газо- та нафтовидобувних підприємств. З-поміж них: Ростислав Гримчак («Полтаванафтогаз»), Володимир Прошин («Кременчукгазпост»), Володимир Дячко («Спецнафтсервіс»), Олег Гаракевич («Полтаванафтогазвидобування»), Максим Асарняк («Укрнафтогазвидобування»), Олександр Кобеза («Полтавагазвидобування»). Також голова Полтавської ОДА Валерій Головко висловив свою вдячність за сприяння в розвитку інфраструктури міста та допомозі полтавським атовцям.

– Особисто для мене це знакове свято. Не тому, що область має такий ресурс як нафта чи газ, а тому що ця галузь має таких працівників. За вами стоять професіоналізм та завзятість. Ваша допомога нашим хлопцям з зони АТО не залишається не поміченою. Тому сьогодні я хочу від щирого серця подякувати вам, як справжнім майстрам своєї справи, – розповів він.

Нагадаємо, 6 вересня виповнилося 96 років першовідкривачу Східного нафтогазовидобувного регіону України Валентину Павловичу Каменському. 

Коментарі