•  

Країни Євросоюзу черговий раз доставили велику кількість гуманітарної допомоги Україні

330
Країни Євросоюзу черговий раз доставили велику кількість гуманітарної допомоги Україні

Міжнародна спільнота продовжує надавати Україні гуманітарну допомогу для забезпечення першочергових потреб жителів зі сходу країни. Так, вчора, 27 січня, до Дніпропетровської області трьома літаками прибув гуманітарний вантаж, що був сформований країнами Європейського Союзу (Естонія, Латвія, Литва, Словаччина, Фінляндія, Чехія). Гуманітарну допомогу для України супроводжував особисто Комісар ЄС з питань гуманітарної допомоги та реагування на кризи Христос Стиліанідес, передає Головне управління ДСНС України в Полтавській області.

За інформацією відомства, до складу гуманітарного вантажу від Державного рятувального департаменту Республіки Естонія входять: намети, розкладні ліжка, спальні мішки, генератори, обігрівачі, мобільні кондиціонери, складні стільці, столи, шпитальні ліжка (всього 366 одиниць).

Ця допомога передбачена для людей з Донецької та Луганської областей та територіальних підрозділів ДСНС.

Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ також потурбувався про людей, які покинули домівки на Донбасі, передавши для них водонепроникні брезенти (2325 шт.).

У свою чергу організація Червоного хреста у Німеччині підготувала для внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей гігієнічні пакети та каністри (8,5 т), а також великі намети, вентиляторні повітронагрівачі та еластичні резервуари на 5000 літрів (6,4 т).

Гуманітарну допомогу, а саме рятувальні намети з обігрівачами (14 шт.) від Міністерства внутрішніх справ Фінляндії отримають і рятувальники ДП «МРЦ ДСНС України».

Ця допомога була надана Україні відповідно до домовленостей між країнами ЄС в особі Комісара ЄС з питань гуманітарної допомоги та реагування на кризи Христоса Стиліанідеса з Президентом України Петром Порошенком.

Наразі триває процес розвантаження гуманітарної допомоги, яка в подальшому буде розповсюджена за призначенням.

Контролюватимуть процес розподілення гуманітарної допомоги партнери Офісу з координації гуманітарної допомоги Європейської Комісії при ООН(ECHO), а саме: ООН, Червоний Хрест та неурядові організації) разом з представниками ДСНС та ЄС.

Варвара Самохіна

Коментарі