•  

КрАЗ в Парижі представить на виставці броньованого Шрека

730
КрАЗ в Парижі представить на виставці броньованого Шрека

Цей автомобіль призначений для виконання завдань з оперативної доставки особового складу підрозділів особливого призначення до місця проведення спецоперацій, а також спецвантажів та обладнання.

З 16 по 20 червня в Парижі, у виставковому центрі «Paris Nord Villepinte», пройде Міжнародна виставка «Eurosatory 2014» - одна з головних світових виставок в області технологій наземної і протиповітряної оборони.

Як повідомили в прес-службі підприємства «АвтоКрАЗ», в числі провідних світових виробників техніки спеціального призначення, спільно зі своїм стратегічним партнером - канадсько-еміратської компанією «Streit Group», представить на виставці спільну розробку - броньований автомобіль «KrAZ-MPV Shrek One» в модифікації «Route Clearance Vehicle» (автомобіль для розмінування маршруту).

Сімейство автомобілів «KrAZ-MPV Shrek One» - багатоцільові броньовані автомобілі високої прохідності класу MPV (Mine Protected Vehicle) з днищем v-подібної форми. Вони призначені для виконання завдань з оперативної доставки особового складу підрозділів особливого призначення до місця проведення спецоперацій, а також спецвантажів та обладнання.

Бронювання автомобілів «KrAZ-MPV Shrek One» відповідає рівню балістичного захисту B6 + / STANAG 4569 level 2.

Базою для броньованого автомобіля послужило шасі всюдихода КрАЗ-5233 колісної формули 4х4. Залежно від специфіки поставлених завдань автомобілі «KrAZ-MPV Shrek One» можуть бути виконані в трьох основних модифікаціях: «KrAZ - Personnel Carrier» (автомобіль для транспортування особового складу), «KrAZ - Ambulance» (швидка допомога), «KrAZ - RCV »(автомобіль для розмінування маршруту).

Відмінною особливістю модифікації RCV є високотехнологічне крано-маніпуляторного обладнання, що дозволяє проводити операції з розмінування, перебуваючи всередині захищеної кабіни.

Коментарі