•  

Кременчуцька ТЕЦ економитиме майже мільйон кубометрів газу щодоби

110
Кременчуцька ТЕЦ економитиме майже мільйон кубометрів газу щодоби

Днями на Кременчуцькій ТЕЦ частину газу замінили на інший вид палива — мазут. Як прокоментував перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло, 16 січня ПАТ «Полтаваобленерго» ввело в експлуатацію на Кременчуцькій ТЕЦ відповідні потужності.

«Було виконано необхідні налагоджувальні роботи, оскільки форсунки для мазуту на підприємстві були встановлені попередньо. Сам мазут передбачалося використовувати в якості резервного палива. Тепер для централізованого опалення Кременчуцька ТЕЦ щодня використовуватиме 500 тисяч кубометрів газу. Натомість електроенергію вироблятимуть з використанням мазуту. Це дозволяє зекономити 910 тисяч кубометрів блакитного палива на добу», - пояснив перший заступник.

На рік Полтавська область отримала ліміт газу у розмірі майже 320 мільйонів кубометрів газу для всіх комунальних теплогенеруючих підприємств області. Тепер завдяки заміні газу на інший вид палива на одному лише підприємстві, область щодоби економитиме майже мільйон кубометрів дорогого блакитного палива. А це 360 мільйонів «кубів» на рік. Таким чином підприємства області розпочали активно впроваджувати заходи, що передбачають суттєве скорочення споживання природного газу.

Коментарі