•  

Кременчуцькі броньовані КрАзи будуть евакуювати поранених з поля бою

550
Кременчуцькі броньовані КрАзи будуть евакуювати поранених з поля бою

Кременчуцький автозавод освоїв виробництво медичної версії броньованого автомобіля Когуар.

Першу таку машину отримала Держприкордонслужба. Тепер евакуація поранених з поля бою відбуватиметься в броньованому автомобілі, а не на санітарних Уазах.

Як повідомляє AUTO-Consulting, медичний КрАЗ Когуар фактично замінить собою транспортер переднього краю. Досі цю функцію виконували або армійські УАЗ-3962, або медавтомобілі, підготовлені волонтерами з цивільних фургонів або позашляховиків. Однак хід бойових дій на сході країни показав, що без броньованого транспорту іноді неможливо евакуювати поранених.

Когуар краще за інших підходить для даних цілей. Він має міцний бронекорпус, обладнаний лебідкою, захистом бічних вікон, а всередині встановлені носилки та сидіння для медперсоналу. У комплекті також обладнання для надання першої медичної допомоги.

За іншими характеристикам автомобіль не відрізняється від бойового КрАЗ Когуар. Автомобіль побудований на шасі Toyota Land Cruiser 79, оснащується дизельним двигуном Toyota 4,0 ТД 240 к.с. Колісна база - 3180 мм, довжина - 5352 мм. Броньовик має кліренс 300 мм, а максимальна швидкість розвивається 105 км / год. Обсяг бака 180 л.

Коментарі