•  

Кременчуцьких пожежників привітали з професійним святом

442
Кременчуцьких пожежників привітали з професійним святом

Урочистості, присвячені до Дня рятівника, відбулися сьогодні у Кременчуцькому міськрайонному управлінні ГУ ДСНС України.

У рамках привітання кращих співробітників служби нагородили почесними грамотами районної державної адміністрації. Очільник Кременчуцької РДА Андрій Безкоровайний наголосив на важливості такої професії, оскільки вона пов’язана з безпекою життя та здоров’ям людей.

– Щиро вітаю усіх рятівників з вашим святом. Вдячний вам за високий професіоналізм, мужність, добросовісне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу. Вважаю, що ця професія заслуговує найбільшої пошани, адже вона безпосередньо пов’язана з безпекою і здоров’ям людей – Безкоровайний.

Довідково: День рятівника — свято, яке відзначається в Україні щорічно 17 вересня. Воно започатковане 12 вересня 2008 року указом Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Коментарі

  • Дмитрий Авсеев (17 вересня 2016, 18:40)

    С праздником

  • Артем Кривой (17 вересня 2016, 12:02)

    Зі святом Вас хлопці.