•  

Кременчуцький «АвтоКрАЗ» переобладнав 5 «Кугуарів» для місії ОБСЄ

220
Кременчуцький «АвтоКрАЗ» переобладнав 5 «Кугуарів» для місії ОБСЄ

Кременчуцький "АвтоКрАЗ", згідно з підписаним на початку лютого з ОБСЄ договором, зосередився на демілітаризації та переобладнанні партії броньованих автомобілів КрАЗ-Кугуар.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "АвтоКрАЗ".

На даний момент на всіх 10 бронеавтомобілях проведений демонтаж броневеж з туреллю з подальшим зашиттям верху бронелистом, встановлені ємні рундуки для зберігання ЗІПа та медобладнання, виконано ряд незначних конструктивних доопрацювань, заявлених замовником, а також здійснено фарбування всіх машин.

Як повідомляє прес-служба ПАТ "АвтоКрАЗ", перша партія - п'ять із десяти бронемашин КрАЗ-Кугуар, вже вирушили до спостерігачів на неспокійні території виконувати завдання ОБСЄ.

Інша частина бронетехніки буде переобладнана в автомобілі швидкої допомоги. У них демонтують обладнання салону, встановлять кронштейни для кріплення вогнегасників, медичні ноші, кисневі балони і ряд іншого медобладнання, яке необхідне для надання першої медичної допомоги пораненим та їх транспортування із зони бойових дій.

За умовами укладеного договору, друга партія броньовиків ОБСЄ, переобладнаних в автомобілі швидкої медичної допомоги, буде відправлена замовнику в кінці лютого.

Варвара Самохіна

Коментарі