•  

Кременчуцький завод серед найбільших забруднювачів повітря в Україні

880
Кременчуцький завод серед найбільших забруднювачів повітря в Україні

Пересічному громадянину проблеми екології можуть видаватися незначними – значно більше хвилює відсутність грошей у гаманці та чималі суми у щомісячних рахунках за електроенергію та воду. Якщо ж поцікавитися статистикою, ситуація виявляється по-справжньому страшною.

Згідно з даними, оприлюдненими Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), Україна посідає перше місце серед країн світу за кількістю смертей від забруднення навколишнього природного середовища.

Кременчуцький завод «УкрТатНафти» за минулий рік викинув у повітря 11 858 тонн і таким чином увійшов до 32 підприємств, які найбільше забруднюють атмосферу.

На першому місці в рейтингу забруднювачів атмосферного повітря опинилось «Арселор Міттал Кривий Ріг». Лише за минулий рік підприємство викинуло у повітря 273 000 т забруднюючих речовин. Це дещо менше, ніж позаминулого року, однак різниця зовсім невелика: лише 3 000 т.

На другому місці в рейтингу – Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча – 178 000 т. Це підприємство за рік збільшило обсяги викидів приблизно на 7 000 т. Третє місце – у Бурштинської ТЕЦ – 168 000 т відходів за минули рік проти майже 199 000 тонн у 2015.


Віктор Карпенко

Коментарі