•  

​Кременчук платитиме дітям-переселенцям за облагороджування вулиць міста

330
​Кременчук платитиме дітям-переселенцям за облагороджування вулиць міста


Влада Кременчука пропонує школярам і студентам з сімей біженців з Донбасу підзаробити на канікулах, беручи участь в громадських роботах – прибиранні вулиць, висаджуванні квітів тощо.

У Кременчуці влада міста виділила зі скарбниці понад 440 тисяч гривень на організацію на організацію громадських робіт для дітей з родин переселенців.. Залучати до громадських оплачуваних робіт учнівську та студентську молодь будуть по закінчені навчального року.

За словами начальника Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Пищита цього року вирішено дещо розширили перелік пільгових категорій, які можуть взяти участь у громадських роботах: «додали також дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також з родин, що переміщуються з тимчасово окупованій території України та районів проведення антитерористичної операції в місто Кременчук, а також дітей, батьки яких постраждали або беруть безпосередню участь в антитерористичній операції».

Грошей, очікують чиновники, вистачить щоби допомогти з роботою на літо 250 молодим людям.

Світлана Пищита також зазначила, що в банк даних, який формує центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, вже подали заяви 120 охочих попрацювати влітку на громадських роботах. Бригадирами працюватимуть кременчужани, спрямовані з центру зайнятості.

Бажаючим необхідно звернутися в центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та написати заяву, щоб їх включили в банк даних.

Як і в минулі роки, під час громадських оплачуваних робіт діти працюватимуть на озелененні та благоустрій міста, на комунальних підприємствах, установах і організаціях, у тому числі: в парках "Придніпровському", "Миру", "Воїнів-інтернаціоналістів", сквері "Жовтневому ", казначействі, тощо – повідомили в міськвиконкомі.

Коментарі