•  

Кремль привів у повну бойову готовність окупаційні війська в Грузії

2970
Кремль привів у повну бойову готовність окупаційні війська в Грузії

Неподалік грузинського села Чорчана, яке знаходиться на лінії розмежування з окупованим Росією Цхінвальським регіоном (так звана "Південна Осетія"), помічено активність збройних формувань. Про це повідомив посол Євросоюзу в Грузії у соціальній мережі "Twitter".

Дипломат наголосив, що окупаційні війська вимагали від грузинської влади прибрати блокпост до ранку 30 серпня, який нібито був незаконним. «Наразі ситуація навколо Чорчана уздовж ділянки адміністративної прикордонної лінії стабільна і ми очікуємо, що всі сторони проявлять стриманість», — пише Карл Гартцелль.

На місце вже прибув заступник міністра закордонних справ Грузії Лаша Дарсалія та представники Місії спостерігачів ЄС. Чиновник наголосив, що село Чорчана, як і окупований Цхінвальський регіон, завжди було територією Грузії, тому наразі офіційний Тбілісі в цілодобовому режимі працює з міжнародними партнерами аби не допустити нової ескалації.

За повідомленнями грузинських ЗМІ, регулярні війська РФ підштовхують південноосетинських сепаратистів до здійснення повзучої окупації Грузії. За останні 11 років, з часу завершення російсько-грузинської війни, кордон так званої "Південної Осетії" змістився углиб території Грузії на 10-15 км, а в гірських районах навіть на 25 км!

(Фото: "Twitter")

Коментарі