•  

​Крим без України – це земля, на якій змогли б жити лише «марсіани»

570
​Крим без України – це земля, на якій змогли б жити лише «марсіани»

Полтавець Сергій Петрович Федченко тривалий час працював інженером з меліорації у Середній Азії і Казахстані.  Отже, він фахівець своєї справи. А нині приніс до редакції свої розрахунки з приводу Північно-Кримського  каналу.

-Я як меліоратор добре уявляю, що таке дніпровська вода для такого регіону як Крим. Свого часу освоєння півострова, де до 1954 року було заселеним фактично лише південне  узбережжя, якраз і почалося зі спорудженням Північно-Кримського каналу.

 Що він собою являє? Північно-Кримський канал – це 1,8 млрд куб м води щороку. 

 Я не зараховую себе до великих математиків, але ось які вийшли підрахунки…

Це 4931506 кубометрів в день! 205 410 кубометрів за годину, 57 кубометрів у секунду! Якщо уявити, що потужна автомобільна цистерна може взяти 20 кубометрів води, то для перевезення такої кількості щоденно знадобилося б майже 250 тисяч «водовозок»! 250 000! Що це означає? Це означає, що через такий міст щосекунди (!) має проїздити три 20-кубові «водовозки»! Три! Щосекунди! На практиці це мало б виглядати так: через міст безперервно протягом доби з дистанцією один метр і зі швидкістю не менше 80 км/годину рухається колона в три ряди, яка має розтягтися на кілька тисяч кілометрів. Для цього треба спорудити спеціальну автостраду від Керчі до Волгограда, адже таку кількість води можна взяти лише з Волги. Це без урахування того, що машини мають витратити певний час, аби цю воду злити чи розвезти по точках. Більше того -- поруч треба спорудити ще одну таку автостраду, аби по ній так само в три ряди зі швидкістю 80 км/год ці 85 тисяч «водовозок» могли б повернутися назад! Не важко підрахувати, скільки могла б коштувати така вода для Криму! 

Така вода буде в кілька разів дорожчою за газ, яким нині користуються кримчани! 

Якщо ж уявити, що таку кількість води мали б перевозити поїздами, то це мала б бути двоколійна лінія, де від того ж Волгограда состави ішли б без жодної зупинки виключно з водою.

 І ніякі «путінські» мости через Керченську протоку, ніякі тунелі тут не допоможуть! Ну, не може Крим існувати без дніпровської води, так як сама Росія не може існувати без нафти чи газу.

 

Коментарі