•  

Кримінальне провадження і дитячий майданчик поміж сміття: як ДБР проводить скандальне будівництво у центрі Полтави

7150
Кримінальне провадження і дитячий майданчик поміж сміття: як ДБР проводить скандальне будівництво у центрі Полтави

Через замовлені полтавським теруправлінням ДБР ремонтні роботи діти на спортивному майданчику поруч зі Школою боротьби змушені бавитися серед куп зірваного асфальту та іншого будівельного сміття.

Громадський активіст Геннадій Фетісов, який першим звернув увагу на незаконні будівельні роботи, акцентує увагу на тому, що в ДБР не тільки привласнили землю і неналежним чином використовують бюджетні кошти, але й цинічно поставилися до дітей, які займаються спортом на місцевому майданчику.

У Головному управлінні Нацполіції у Полтавській області ситуацію коментують стримано. Як повідомив заступник начальника відділу комунікації ГУНП Роман Грішин, зараз слідчі продовжують працювати над кримінальним провадженням за фактами незаконного зайняття земельної ділянки та незаконного будівництва.

Як уже повідомляв «Останній Бастіон», 24 серпня поліцейськими було задокументовано факт захоплення працівниками ДБР земельної ділянки у центрі міста з метою будівництва стоянки. Поліція арештувала спецтехніку, яка належить виконавцю робіт – ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області». Але згодом ДБР-івці «відбили» заарештовану техніку.

Схоже

ДБР продовжує кришувати незаконний видобуток копалин: у слідчого, що займався ...

Наживаються «Онур», ДБР, прокурори та судді, розплачуватимуться наші онуки та ...

Слідчих, які розслідували розкрадання надр, хочуть судити – ДБР передало ...

Справа «Онуру»: у Полтаві відбулося судове засідання щодо тиску на ...

Очільник ДБР покривав корупціонерів і судився з місцевими радами через ...

Коментарі