•  

Кримський Майдан. До чого призведе блокада Криму?

4620
Кримський Майдан. До чого призведе блокада Криму?

Кримські татари загрожують енергетичною блокадою Криму

Припиненням поставок електроенергії пригрозив Криму глава меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Учасники продуктової блокади Криму називають свою акцію "кримським Майданом".

Кримські татари пригрозили енергетичною блокадою анексованому Росією Криму. Голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що припинення поставок електроенергії може стати наступним заходом в рамках поточної протестної акції. "Ми не виключаємо, що на інших етапах акції буде припинення поставок електроенергії, але я завжди кажу, що мені здається, це буде в жовтні", - сказав він в інтерв'ю українському "5 каналу" в середу, 23 вересня. При цьому Чубаров не уточнив, які саме кроки можуть бути зроблені і як вони будуть реалізовані.

В даний час Крим піддається товарній блокаді, розпочатої з ініціативи кримськотатарської громади 20 вересня. За повідомленням українського МВС, учасники протестної акції не пропустили українські вантажівки з продуктами, які намагалися в'їхати на територію Криму через КПП "Чонгар". Всі вони розвернулися і поїхали назад на материкову Україну. На КПП "Каланчак" залишилося 25 машин, на КПП "Чаплинка" - 49 фур, 40 з них намагаються провезти до Криму газобетон. Активісти стверджують, що вони повністю перекрили всі три дороги до Криму.

Учасники продуктової блокади Криму заявили, що вважають за краще називати свою акцію "кримським Майданом". "Перешкоджання бізнесу на крові я б не став називати блокадою. Наскільки мені відомо, 80 відсотків продуктового товару, який поставляється в Крим, не залишається там, а направляється в Краснодарський край або завозиться безпосередньо у військові частини. Це громадянська акція, спрямована на те, щоб дати зрозуміти всім жителям Криму, які відчувають себе громадянами України, що тут, на материковій Україні, їх не забули ", - цитує інтернет-видання" Крим.Реаліі "одного з учасників акції - актора Ахтема Сейтаблаєва.

Коментарі