•  

Критичний момент в утримуванні Дебальцевого минув – Ківа

2090
Критичний момент в утримуванні Дебальцевого минув – Ківа

З причини неможливості використання артилерії, в зв'язку з так званим "перемир'ям", в районі Дебальцевого щодня гинуть українські військовослужбовці, проте питання втрати силами АТО цього населеного пункту зараз на порядку денному не стоїть.

Про це в ефірі "5 каналу" розповів заступник начальника ГУМВС України в Донецькій області Ілля Ківа, повідомляє Еспресо.TV.

"На сьогоднішній день про втрату Дебальцеве мова не йде взагалі. Мова йде про те, що ми кожен день втрачаємо наших бійців через цих злочинних обстрілів", - сказав міліціонер.

За його словами, військовослужбовці сил АТО і співробітники МВС, які утримують позиції на Дебальцевському плацдармі, стоятимуть на своєму "до кінця".

"Ми Дебальцеве тепер уже тримати будемо просто до кінця; тепер вже питання про втрату міста не варто. Ми 10 днів його утримували, і критичний момент - він уже зійшов. На сьогоднішній день питання одне - поки ми дотримуємося" режиму тиші", нас цілеспрямовано , планомірно знищують бойовики і терористи, і чи варто нам дотримуватися домовленостей, які грають проти нас?", - заявив в ефірі телеканалу міліціонер.

Як повідомляє ТСН раніше у мережі з'явилася інформація з посиланням на заступника голови Донецького облУМВС Іллю Ківу, що міськвідділ МВС у Дебальцевому знаходиться під контролем ЗСУ, а на залізничному вокзалі йдуть бої.

Коментарі