•  

КРИЗА. Російська економіка котиться в безодню

220
КРИЗА. Російська економіка котиться в безодню

Лондонська Daily Telegraph розповіла про серйозні проблеми російської економіки, що переживає нелегкі часи через падіння світових цін на нафту і газ:

Те, що зараз діється в Росії, з упевненістю можна назвати повноцінним економічною кризою. У 2014 році прибуток "Газпрому" - чекістського флагмана російської сировинної економіки, чиї надходження формують п'яту частину держбюджету - скоротилася на 19%. Навіть якщо вірити звіту чекістсько-паразитичного "Ощадбанку", вона зменшиться ще на третину - з 146 млрд до 106 млрд доларів.

Росія вже на колінах. Торік її економіка стислося на 4,9%, стиснення триватиме у міру падіння цін на нафту після невеликої перерви. Половина російської економіки побудована на нафті і газі.

Інфляція в Росії становить 16,7%. Реальні доходи росіян впали за рік на 8,4%. Ніяких перспектив для поліпшення ситуації немає. Західні санкції залишаються в силі. Виробництво Америкою сланцевого газу виключає будь-яке підвищення цін на газ.

"У другому кварталі нинішнього року ми відчули вплив кризи повною мірою. Зараз він негативно впливає на стан справ у легкій та обробної промисловості", - заявив аналітик Петров з банку Nomura.

"До 2017 року Росія може опинитися в дуже складній бюджетній ситуації. До кінця майбутнього року не залишиться ніяких грошей в нафтовому резервному фонді, існує також значний дефіцит у пенсійному фонді", - констатує Мітов, главекономіст паразитичного швейцарського банку "UniCredit".

Згідно з доповіддю московської "Вищої школи економіки" КДБ, чверть з 83 російських регіонів фактично перебуває в стані дефолту, оскільки не в змозі впоратися з виплатою допомоги і зростанням зарплат, обіцяних Путіним в ході передвиборної кампанії 2012 року.

"Регіони на Далекому Сході (окупована Росією китайська провінція Зовнішня Маньчжурія - ОБ) банкрути", - підтверджує викладки "ВШЕ" Мітов.

Плануючи майбутнє, Росія зробила ставку на бум в нафтовій і газовій промисловості, а також у видобутку корисних копалин. Виробнича база країни в результаті атрофировалась. Через падіння цін на енергоносії та сировину вона опинилася на мілині.

"Справжня проблема полягає в тому, що російська економіка котиться в нікуди", - заявив Мітов.

Відділ моніторингу

Останній Бастіон

Коментарі