•  

Круглий стіл у коридорі міськвиконкому

3850
Круглий стіл у коридорі міськвиконкому

Сьогодні людей, які прийшли на засідання у справі незаконного будівництва за адресою Ляхова, 12 А, міський голова не запросив до себе в кабінет. Зустріч була узгоджена сторонами, але в останній момент Олександр Мамай і підлеглі «скасували» спілкування з громадськістю, тому люди й кілька телеканалів із камерами були змушені проводити слухання в коридорі, оскільки кабінету для обговорення ніхто, звісно, не виділив. Натомість, міським головою було виділено наряд міліції, який дивився за круглим столом.

Ми побачили, що до конструктивного діалогу Мамай не готовий, єдине що мер може відповісти – це виставити наряд охоронців. Хай і так. «Останній Бастіон» уже звик до такої форми розмови, тиждень тому на Ляхова, 12 А, сценарій був той самий, із різницею, що тоді було побиття людей, а сьогодні обійшлося без крові. Мабуть, шкода дорогого оздоблення будівлі – кров відтирається погано.

Активісти, мешканці прилеглого будинку до Ляхова, 12 А, голова «Останнього Бастіону» у формі монологу переказали привіт Мамаю та Сірику, ще раз звернули увагу громади на численні порушення норм закону та моралі у справі будівництва.

Якщо Мамай визнає тільки такі методи спілкування: силові й однносібні, ми нагадуємо шановному Олександру Федоровичу цитату з "Біблії": "І як ви чинете з людьми, так і люди вчинять із вами". Із різницею, що круглий стіл нинішнього мера буде проходити в іншій будівлі за колючим дротом.

ГО "Останій Бастіон" 

Коментарі