•  

Хто сказав, що судді не беруть хабарів?

360
Хто сказав, що судді не беруть хабарів?

 

Тему корупції і хабарництва серед служителів Феміди «Останній Бастіон» порушував неодноразово. Писали ми і корупцію в судовій системі загалом,  і про конкретних суддів, які «вмочили руку»… Звісно, кожного разу зчинявся галас, що журналісти «ОБ», мовляв, безпідставно нападають на суддів, бо вони ледь не «найчесніші і найблагородніші» на усій планеті. Але ось вам чергове підтвердження, що це не так…   

 

Вироком Апеляційного суду Полтавської області до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в державних, судових та правоохоронних органах строком на 3 роки і конфіскацією належного майна засуджено суддю одного з районних судів. До речі, за попереднім вироком районного суду, судді «відміряли» усього 3 роки, до того ж умовно. 

Що ж зробив цей «служитель Феміди»? «Вимагав та отримав 10 тис. грн. неправомірної вигоди за винесення судового рішення про задоволення цивільного позову…». Це так кваліфікують  юристи. А по-нашому – взяв хабара.

Утім у  прес-службі обласної прокуратури повідомили, що вирок ще не набув законної чинності, адже суддя оскаржив його до Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ.

Може, знову дадуть «умовно»? Бо ж рука руку миє…

Коментарі