•  

Кубок України з футболу таки розіграють у Полтаві?

410
Кубок України з футболу таки розіграють у Полтаві?

Принаймні про це на своїй сторінці у Фейсбук написав директор телеканалу “Футбол” Олександр Денисов. “МВС рекомендує ФФУ Полтаву, як найбільш оптимальний варіант, з точки зору безпеки для команд. Завтра виконком має затвердити Полтаву. На жаль, всі прагнення ФФУ домогтися від МВС гарантій для глядачів закінчилися безрезультатно. Попередньо, матч відбудеться при порожніх трибунах“, повідомив Денисов. 

Суперечка щодо місця проведення фіналу Кубка України точиться вже пару тижнів. Гра була запланована у Харкові, але у зв’язку із можливими провокаціями там вона проводитися не буде.  Керівництво ФФУ обрало для фіналу Полтаву. У той же час міністр молоді та спорту Дмитро Булатов вважає і Полтаву «небезпечною» і наполягає, аби гра відбулася у Львові. На його думку, побоїще може відбутися і тут, оскільки Полтава надто близько до «гарячих точок» сходу України. 

А щойно ФФУ офіційно підтвердила рішення провести матч у Полтаві. На жаль, нам від цього ні холодно ні жарко, оскільки гра відбудеться без глядачів.   

Коментарі