•  

Куди піти на цих вихідних у Полтаві? Афіша подій.

440
Куди піти на цих вихідних у Полтаві? Афіша подій.

Приходьте та Ви за 2 години зможете:
- поласувати солодкими смаколиками
- приготувати домашнє вершкове морозиво - ріжок :)
- навчитись тонкощів приготування улюбленого морозива дітей - соррбету

Вартість 1 заняття - 60 грн
Реєструйся обов’язково за тел. 066-12-12-678 або 066-39-187-49 (в повідомленні вкажи прізвище та ім’я, кількість учасників). 

З 1 по 7 червня запрошуємо всіх на святкову виставку-продаж дитячих футболок з авторським росписом до "Львівської кав'ярні".

Гурт «Вій» — це «священна корова» для усіх, хто в рок-музиці цінує глибину та сакральність, замішані на язичницьких ремінісценціях. «Вій» завжди перебуває поза модою і кон’юнктурою.Найгірше для них — постійне миготіння в світських хроніках, для них смертельним є те, що для попсової мішури є благом. Для них абсолютно байдуже, яка там чергова «віагра» стрибне в «топи», бо усе це — не більш важливо, ніж шурхотіння опалого листя під ногами. Єдино важливим є — залишити зарубки на Дереві Вічності.

Запрошуємо усіх велосипедистів міста перед роботою завітати на ранкову велокаву до "Львіської кав'ярні". Ми віримо, що велосипед — це не лише розвага, хобі чи дозвілля, але й повноцінний засіб пересування та реальна можливість бути мобільним, здоровим та екосвідомим громадянином своєї країни. Ми підтримуємо рух "Велосипедом на роботу" та закликаємо 18 червня долучитись до акції, познайомитись з велосипедистами міста та разом поснідати.

Збір починається з 7:30 ранку і до 9:30 біля "Львівської кав'ярні".

Коментарі