•  

Культурна революція пожирає своїх дітей: відомого прихильника мультикультуралізму Джастіна Трюдо звинуватили у «расизмі»

1980
Культурна революція пожирає своїх дітей: відомого прихильника мультикультуралізму Джастіна Трюдо звинуватили у «расизмі»

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо був змушений вибачитися за фотографію 18-річної давності, на якій він зображений у білому тюрбані і коричневому гримі на вечірці.

Фотографію опублікував журнал «Time», повідомляють у BBC.

На знімку з щорічника 2001 року Трюдо зображений з темним гримом на обличчі і руках в елітній академії Вест-Пойнт-Грей у Ванкувері, де він працював викладачем.

Після публікації фото в «Time» Трюдо виступив перед журналістами і пояснив, що наклав коричневий грим і одягнувся в костюм Аладдіна на гала-вечірці на тему «Арабські ночі». При цьому він визнав, що фотографія була «расистською», і сказав, що «глибоко шкодує» із цього приводу.

Джастін Трюдо відомий як політик радикально лівих поглядів, зокрема у питаннях міграції. За його прем’єрства Канада суттєво збільшила масштаби прийому мігрантів із неєвропейських країн. Так, на початку 2017 року Трюдо заявив, що Канада буде приймати мігрантів, яких відмовилися приймати США.

Також за його прем’єрства зросла державна підтримка ЛГБТ-ідеології. Шкільні програми, зорієнтовані на популяризацію цієї ідеології серед дітей, викликали масові протести серед батьків.

Схоже

​Одна з урядових партій Фінляндії пропонує скасувати співпрацю з НАТО

Макрон заявив, що віддає перевагу мігрантам із Африки, аніж представникам ...

Влада Нью-Йорка «пробила чергове дно»: нелегалів не можна назвати чужинцями

Іспанці готуються до перенесення останків генерала Франсиско Франко, який урятував ...

В Університеті Единбургу людям із білим кольором шкіри хочуть заборонити ...

Коментарі