•  

Курорт "Миргород" презентував свої здобутки на міжнародній виставці в Об’єднаних Арабських Еміратах

990
Курорт "Миргород" презентував свої здобутки на міжнародній виставці в Об’єднаних Арабських Еміратах

Курорт «Миргород» було презентовано на 40-вій міжнародній виставці «Ереб Хелс-2015», що нещодавно проходила в Об’єднаних Арабських Еміратах. Поважний міжнародний форум зібрав численних представників двох десятків держав Близького Сходу, а також країн Західної Європи та США, передає Миргородська міськрада.

Про його презентабельність свідчила присутність, навіть, поважних шейхів еміратів. Тож хоч програма і мала назву «Здоров’я арабського світу», її аудиторія була набагато ширшою. І те, що очільника курорту «Миргород» було особисто запрошено до участі в цій програмі та організовано розширену презентацію санаторно-курортного комплексу - є сигналом визнання української оздоровниці важливим учасником міжнародного ринку курортних послуг.

«Участь у Міжнародному форумі стала вагомим продовженням нашої роботи по залученню іноземців до оздоровлення і відпочинку на курорті «Миргород». Ми активно працюємо у цьому напрямку тепер уже на міждержавному рівні. Тому програма візиту була дуже насиченою і продуктивною. Приємно було бачити, що результатом достойної презентації нашого курорту перед поважною публікою та численних консультацій стала щира зацікавленість представників країн Близького Сходу високим потенціалом і універсальністю наших оздоровчих програм. Вони високо оцінили наявність природних лікувальних факторів, таких як всесвітньовідома мінеральна вода та лікувальні грязі, широкий вибір і високу ефективність створених у нашому санаторно-курортному комплексі реабілітаційних відділень», - розповів про результат візиту генеральний директор «Миргородкурорту», заслужений лікар України Олександр Гавловський.

Також директор курорту додав, що під час візиту він мав можливість підготувати укладення ряду договорів про співпрацю. Окрім цього, зміг залучитися підтримкою давніх іноземних партнерів для подальшої активізації співпраці.

Коментарі