•  

Летючий голландець Романко - невловимий крадій газоконденсату

3630
Летючий голландець Романко - невловимий крадій газоконденсату

У ніч з 08.10.15 на 09.10.15 неподалік с.Лазьки, Котелевського району, було затримано автомобіль Газель з цистерною, ємністю на 3 куба та двох чоловіків, які намагалися скоїти крадіжку газоконденсата із трубопповода за допомогою відводу, довжиною 500 м. 

Слідчі органи повідомили, що в не вбачають у цій справі ознак злочину.

Слід зазначити, що затримана Газель - це та сама машина, на якій летючій голандець Романко протягом тривалого часускоював крадіжки газоконденсату. Півтора місяці тому в Решетилівському районі працівники міліції цю "Газель" затримали, опечатали й відвезли на штрафмайданчик. Але завдяки начальнику Решетилівського райвідділу УМВС Віктору Сербину, автівку Романкові віддали, щоб той продовжував свою справу. І "Півень полтавський" Романко її продовжив. 

І не тільки продовжив, а й досі залишився непокараним. Чому? 

Нам відомо, що Максим Шапошников, працівник карного розшуку, відділу боротьби з організованою злочинністю, за незаконну винагороду "зливає" Романку інформацію, щоб той міг вчасно покинути місце злочину, щойно туди вирушили правоохоронні органи. Також Шапошников робитиме все можливе, щоб золота "Газель" знову була повернута Романку.

У зв'язку з цим "Останній Бастіон" ставить питання:

1) Чому досі непокараний Романко, який тривалий час виконує крадіжки газоконденсату на Полтавщині?

2) Чи притягнуть до відповідальності Віктора Сербина, який відпустив "Газель"? Куди дівся газоконденсат із цистерни після затримання машини?

3) Чому слідчі органи не зацікавленні у розкритті злочинів полтавських "кондєрів" і не вбачають ознак злочину в діях крадіїв газоконденсату? Хіба розкрадання майна в особливо великих розмірах і пошкоджені магістральні газопроводи не є вагомими доказами?

4) Чому СБУ, УМВС України в Полтавські області та прокуратура Полтавської області не зацікавлена у припиненні злочинної діяльності Романка та інших крадіїв газоконденсату?

Коментарі