•  

​Ліфти розкрадають, а грошей на ремонт і покупку нових – немає

310
​Ліфти розкрадають, а грошей на ремонт і покупку нових – немає

Лише за останній місяць у Полтаві зловмисники розібрали більше півсотні пасажирських ліфтів. На жаль,   правоохоронні органи з початку року так і не змогли затримати жодного підозрюваного. Крадіїв  не зупиняють навіть залізні двері під’їздів: вони швидко та оперативно знімають необхідні їм деталі та виривають електропроводку.

- Ми стараємося тримати в належному стані всі ліфти в місті. Але коли кожного тижня крадуть по 5-7 штук, то таких грошей у нас немає, - говорить Володимир Хмельницький , директор КП «Ремліфт».

- По-варварськи вирвана електропроводка, деякі дроти нам доведеться тягнути з 1-го поверху на дев’ятий. Об’єм роботи великий, - говорить Олександр Гапонов, майстер виробничої дільниці КП «Ремліфт».

Своїми діями злодії завдають щоразу збитків приблизно на 10 тисяч гривень, в той час, як здаючи отриманий метал до пунктів металобрухту їхня виручка ледь доходить до 300 гривень.

Оскільки грошей на подібні випадки у «Ремліфті», не передбачено, люди частіше доводиться ремонтувати ліфти власним коштом.

Коментарі