•  

Лідер ГО «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов підтримав паралімпійців

1430
Лідер ГО «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов підтримав паралімпійців

Мало хто знає, що Полтава має сильних спортсменів, зокрема серед паралімпійських видів спорту.

Чумак Сергій Андрійович, голова полтавської обласної організації інвалідів розповів, що команда нашого міста захищатиме честь України на спортивному фестивалі серед рекреаційних видів спорту, що незабаром відбудеться в Німеччині.

Позавчора команда готувалася до від’їзду на змагання й запросила до себе лідера ГО «Останній Бастіон» Геннадія Сікалова, який презентував учасникам змагань нову форму й зазначив, що дарма людей із обмеженими можливостями називають неповноцінними. Насправді, неповноцінні люди – це люди, які нездатні посміхнутися незнайомцю на вулиці, поступитися місцем жінці чи літній людині в громадському транспорті, які не дякують Богові за те, що мають змогу бачити сонце, чути голос рідної людини. «Ось ці люди неповноцінні, - мовив Геннадій Сікалов, - а ви, люди, що попри шалені життєві перешкоди щодня рухаєтеся вперед, є найбільш повноцінними, на яких нам усім слід рівнятися».

Наразі паралімпійська команда вже рухається до Німеччини,тож бажаємо успіхів і перемог нашим землякам, чекаємо їх на Батьківщині із перемогами: спортивними та життєвими. 

Коментарі