•  

Лікаря Машівської ЦРЛ влада хоче залишити без оселі?

2971
Лікаря Машівської ЦРЛ влада хоче залишити без оселі?

У рамках нашої рубрики "Вільна трибуна" пані Віта Сакуляк, яка працює в Машівській ЦРЛ лікарем-педіатром та заступником Головного лікаря ЦПМСД, а зараз перебуває в декретній відпустці, писала, що влада вчергове намагається підселити людину в одну з кімнат квартири, наданій Віті Сакуляк як молодому медпрацівнику, якого за розподілом, працевлаштували в сільську місцевість. 

Одразу після цього нам написав Головний лікар Машівської ЦРЛ Краєвський Г.М., який наводить аргументи та відстоює точку зору, що приміщення, у якому проживає Віта Сакуляк із сім'єю - є приміщенням Машівської ЦРЛ, а не гуртожитком сімейного типу, тому влада в праві підселити в одну з кімнат до помешкання сім'ї іншу людину - теж молодого лікаря.

Статті можна прочитати за посиланнями:

http://bit.ly/1RDYyNe

http://bit.ly/1LOcRd1

Хто винен у ситуації, що склалася навколо житла працівників Машівської ЦРЛ? Адже ключі від помешкання молодій лікарці видавав колишній голова Полтавської ОДА О. Удовіченко, а за надане житло Віта Сакуляк сплачує кошти за комунальні послуги, чому є підтвердження.

Натомість, Головний лікар Машівської ЦРЛ, нагадаємо, зазначав у зверненні до "Останнього Бастіону" (друге посилання вгорі), що Сакуляк В.В. систематично не відшкодовує Машівській ЦРЛ кошти затрачені на комунальні послуги, про що не одноразово їй направлялися претензії у письмовій формі. 

То чим вирішиться епопея з помешканням для медпрацівнків? 

Коли свою увагу на проблему, що склалася в Машівській ЦРЛ з житлом для молодих лікарів, зверне Директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Віктор Лисак і голова Полтавської ОДА Валерій Головко й відреагують на неї?

Далі буде...

Коментарі

  • Юрист (19 жовтня 2015, 10:06)

    Шановний "Останній Бастіон" з чого ви взяли що: "за надане житло Віта Сакуляк сплачує кошти за комунальні послуги, чому є підтвердження". Якщо є такі підтвердження то будь ласка опублікуйте їх на Вашому порталі, а саме плптіжки про сплату комунальних послуг. А те що Ви опублікували рахунки і разрахунки які виставлялися пані В.Сакуляк це ще не ознаяає що вона їх сплатила. По моіх даних В. Сакуляк взагалі не сплатила жодної копійки за комунальні послуги з 1 січня 2015р.