•  

Лікбез про «еффективну» боротьбу з крадіжками «кондеру» від ГУ НП у Полтавській області

1320
Лікбез про «еффективну» боротьбу з крадіжками «кондеру» від ГУ НП у Полтавській області

Класика жанру: за спробу крадіжки 2 каністр рідини схожої на газоконденсат, чоловіку світить до 3 років позбавлення волі. У той час керівництво поліції Полтавської області поставили на конвеєр врізки у конденсатопроводи і забезпечує безперебійну роботу крадіям.

Сьогодні працівники Лубенського міжрайонного відділу поліції охорони з лохвицькими поліцейськими героїчно припинили спробу крадіжки газоконденсату на одній із охоронюваних свердловин, повідомляє ГУ НП у Полтавській області.

Працівники поліції біля свердловини затримали чоловіка, який саме зливав з неї в каністри газовий конденсат. У 35-річного місцевого мешканця вилучили 2 каністри по 20 літрів кожна, наповнені рідиною схожою на газоконденсат. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, «ОБ» виклав докази причетності керівництва ГУНП Полтавщини до крадіжок газоконденсату в області.

Ми оприлюднили 21 кримінальну справу з номерами ЄРДР за фактом незаконних врізок у конденсатопроводи, які ГУ НП у Полтавській області умисно не розслідує.

БІЛЬШЕ: Газолінова мафія на Полтавщині (ФОТО, ДОКАЗИ)

На прикладі першого чесного безцінного прозорого заступника прокурора Полтавської області Олега Плескача ми писали, що ціна за одну закриту кримінальну справу по «кондеру» може коштувати до 500 тис. доларів США. У минулому будучи Охтирським міжрайонним прокурором Плескач з успіхом для себе закрив справу ОЗГ, яка розкрадала газоконденсат. Після цього він випадково обзавівся 3-кімнатною квартирою в Сумах та іномаркою Honda Crosstour. Про це незабаром на «ОБ».

Володимир Охріменко 

Коментарі