•  

​Лише за минулу добу більше 3 тисяч осіб виїхали з районів проведення АТО

110
​Лише за минулу добу більше 3 тисяч осіб виїхали з районів проведення АТО


Від початку загострення ситуації на сході України, кількість людей, які бажають виїхати з небезпечних територій вкотре збільшилася. Так, якщо раніше ми фіксували лише близько 800 людей, які переміщалися зі сходу України за добу, то сьогодні ця цифра сягнула 3108 осіб.

Такі сплески вже неодноразово відбувалися під час підвищення рівня напруги та небезпеки у містах та селах Донбасу. Про це повідомив сьогодні, 11 лютого, Василь Стоєцький, керівник Міжвідомчого координаційного штабу, передає прес-служба ДСНС.

Він зазначив, що задля того, аби гарантувати людям безпечне переміщення з небезпечних територій, рятувальники ще влітку розгорнули 4 транзитні пункти для зустрічі людей: у Донецькій області – у мм. Красноармійськ та Маріуполь; у Луганській області – у мм. Сватове та Лисичанськ. За ввесь період функціонування цих пунктів до них вже звернулося більше 28 тисяч людей.

Довідка.

За даними Міжвідомчого координаційного штабу, станом на сьогодні, з з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції до інших регіонів переселено 715 тис. 681 особа (за добу – 3 тис. 108), у тому числі з Донецької, Луганської областей – 695 тис. 546 осіб, а також громадяни, які переселені з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь – 20 тис. 135 осіб.

Коментарі