•  

Лісівники перевірили готовність гасити лісові пожежі

110
Лісівники перевірили готовність гасити лісові пожежі

22 травня, відбулися тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі на території Руденківської сільської ради Новосанжарського району. Відпрацьовували спільні дії державна лісова охорона ДП «Новосанжарський лісгосп», ДП «Полтавський лісгосп», Державна служба з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, а також пожежна служба Полтавської дирекції залізничних перевезень.

За легендою, спалахнуло декілька загорань у молодих лісових насадженнях, які розповсюдилися на полощу 10 га. Оперативно виявивши загорання, на місце виїхав пожежний модуль ДП «Новосанжарський лісгосп», а також 2 пожежні автомобілі та пожежний трактор з плугом. Для вчасної ліквідації загорання та для не допущення верхової пожежі виїхало підкріплення ДСНС. Оскільки місце загорання віддалене від водойми, прибув пожежний потяг з трьома цистернами води у кількості 180 тонн. Спільними зусиллями умовне лісове загорання було швидко ліквідовано.

Лісівники зазначають: лише злагоджені дії усіх підрозділів допомагають вчасно подолати загорання, а також закликають усіх громадян дотримуватися правил пожежної безпеки в лісі, оскільки нині високий клас пожежної небезпеки. 

Коментарі