•  

Лісництва Полтавщини готові надати досвід відновлення лісів іншим областям

220
Лісництва Полтавщини готові надати досвід відновлення лісів іншим областям

Полтавські урядовці висунули пропозицію про обмін досвідом у відновленні лісового фонду з іншими регіонами під час щотижневої апаратної наради.

Під час щотижневої апаратної наради в Полтавській обласній державній адміністрації, представники лісничого господарства Полтавщини зауважили, що у четвер під час селектору з Міністром аграрної політики та продовольства Тарасом Кутовим вони запропонують провести на теренах Полтавщини загальнодержавне зібрання чи обговорення проблеми відновлення лісів.

Так, Полтавська обласна рада у квітні цього року проголосувала за цільову програму комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Полтавщини на період 2016-2025 років».

За словами чиновників, на сьогодні Полтавська область — єдина в Україні, де діє така програма.

Окрім цього, відкликнувшись на пропопозицію обласних лісництв, заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий зауважив, що хоче запросити на гостини до полтавських лісівників колег із Івано-Франківська. Розповідаючи про враження від поїздки в Карпати, посадовець сказав, що жодних інновацій не побачив, а про заліснення навіть не йшлося.

— Говорили про санітарну рубку і був дуже здивований, що 70% лісу в Карпатах — це сухостій, — повідомив він.

За словами начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Тараненка, програма «Ліси Полтавщини на період 2016-2025 років» стала логічним продовженням попередньої програми, що діяла до 2016 року.

Завдяки їй вдалося засадити лісом 13,7 тис. га непродуктивних земель та підвищити рівень лісистості на Полтавщині з 8,2% у 2002 році до 8,9% у 2016 році.

Коментарі