•  

Лист від читача

1100
Лист від читача

Отримав недавно газету – поклали в почтову скриньку. Цікава назва „Нова Полтава, нові люди ”. Але по порядку – розпочнемо з першої сторінки і так розглянемо Перший інформаційний бюлетень до кінця.

Отже, на першій сторінці в правому кутку є надпис про те, що „Полтава отримала шанс на оновлення”. Тобто, якщо правильно розуміємо ситуацію, не було такого шансу в Полтаві .Ну не було та й годі. Може, час не той, може інші чинники. Не було. А тут ось отримала. Звідки? Не відомо, це як мана небесна – отримала, тому що була кимось обрана як євреї Богом. Що входить до шансу? Якісна освіта, достойна робота, сучасні лікарні та інше. Читаєш і чимось зразу пригадуєш Ющенка, який проголосив створення 5 млн робочих місць за період його перебування на посту Президента. До речі (чи не до речі) жодного місця особисто пан Ющенко не створив. Проте мова не про нього, Нова Полтава проголосила те, чого чекають не лише полтавці, а вся Україна. Це дуже добре.

Перейдемо до сторінки другої. А ось і нові люди - Лев Жиденко. Стоп, це ж депутат обласної ради теперішнього скликання! Це очільник передвиборчого штабу П.Порошенка! Чого ж тоді новий? Дивно лише те , що заговорив він по новому (Жити ж по новому!) чомусь не на сесіях обласної ради, не під час виборчих перегонів, лише зараз, мабуть, статус депутата не дає можливості бути новою людиною. Тільки статус нового міського голови і не менше – ось гарантія, що станеш новою людиною! Треба віддати належне Леву – він знає потреби міста, області (чомусь не намагався їх вирішувати, проте ж знає!). Та й говорить про проблеми в майбутньому часі – „будуть створені експертні групи ”, „ розроблено буде план розвитку ”, „Нова Полтава ” , більше того, стане „соціальним ліфтом ”. А оце вже погано. Виходить, якщо я не запишусь до „ відкритої платформи ” , то й не буде у мене ліфта. Виходить, що і фахівці слідують принципу Наполеона – головне встряти в бійку, а там вже як буде. Планує розпочати доповідач з нафтогазової галузі – так слідує з таблички. Якщо правильно розуміти, то ця галузь для Полтави є провідною і саме вона виведе місто з глухого кута. Не буду сперечатися, що це дійсно так, але чомусь думав раніше, що до таких міст відносяться Гадяч, Лохвиця, та й то у них зараз великі проблеми.

Сторінка три – 80 км. доріг в Полтаві, все написано так, що гріх не підтримати автора , проте знову - проблема в корупції, а побороти її можна громадським контролем, а ще будуть „відеореєстратори, які будуть записувати весь процес роботи і транслюватимуть все в прямому ефірі ”. А ще Васюки будуть перейменовані в Нью Васюки – хочеться так дописати. Ні , не тому , що пропонується щось не реальне, просто виникає питання, а де ж правоохоронні органи, контролюючі, прокуратора, існуючий народний контроль? А де ж відповідальність, а де кошти на поганенькі дороги?

Далі рубрика „Про наболіле”, знову все правильно. Одне тільки й хочеться запитати – а де ж ви були раніше, а що вам заважало усе це робити раніше? Та й тепер не запізно…

 І на кінець. Як зрозуміти, що „Нова Полтава" не просто нова, як написано внизу, де замовник, а що це БФ „Нова Полтава”?

Доброго вам стажування „в Львові та Європі”.

Коментарі