•  

​Лохвичани передадуть відремонтовану БРДМ АТОшникам на Сході

440
​Лохвичани передадуть відремонтовану БРДМ АТОшникам на Сході


У зону АТО вирушили «Май» і «Дан», БРДМи, що волонтери відремонтували для батальйону «Полтава»

3 березня, о 11.00 у Лохвиці запланована урочиста передача БРДМ однієї з бригад Збройних Сил України та відвідування райцентру військовими. Крім того, буде відзначено активісток «Жіночого батальйону Лохвиччини», які виготовили понад 2 тис. Пакетів сухих борщів і стільки ж - компоту для потреб військових. Жінкам будуть вручені спеціально розроблені шеврони. Про це повідомляється на сторінці волонтерів у «Facebook».

«Ремонтні роботи з БРДМ почалися наприкінці листопада минулого року і тривали три місяці. Фінансово підтримали проект представники місцевого відділення одного з банків, а також ряд місцевих підприємців та фермерів. Багато сил і часу у загальну справу вклав спортсмен з інвалідністю Сергій Мельник з Червонозаводського. Його золоті руки, а також допомога команди однодумців оживили бойову машину і посилили її. Лохвичани також дякують однодумців з Чорнух, які теж долучилися до цієї важливої справи », - йдеться в повідомленні.

Всього з липня по березень Лохвицького волонтери зібрали понад 1,2 млн. Грн на потреби армії, за які купували бронежилети, форму, взуття, тепловізори, термоодеяла, кровоспинні препарати, ліки та інше. Крім того, військовим було передано не менш 200 тонн продовольства (овочева група, хліб, консервація і т.д.). Активність проявили всі сільради району, з якими волонтерської групі вдалося налагодити тісну та ефективну співпрацю.

Коментарі