•  

Лохвицько-Чорнухинський військкомат «замінували»

1560

Про замінування Лохвицько-Чорнухинського об’єднаного райвійськкомату повідомив телефоном невідомий. Після перевірки будівлі – вибухових пристроїв знайдено не було

Черговий військомату розповідає, що телефонував чоловік. Невідомий погружавав підірвати будівлю через 20 хвилин. Одразу було сповіщене керівництво, СБУ, міліція, Державна служба з надзвичайних ситуацій. Усім працівникам військкомату була дана команда перевірити кабінети на наявність сторонніх предметів і потім всіх евакуювати. Перевірка тривала близько трьох годин.

Оперативники встановили, що дзвінок було зроблено із південного сходу України. Того ж дня такі самі погрози отримали ще три військкомати Полтавської області.

Серед лохвиччан почала ширитися чутка, що буде проведена евакуація мешканців будинків, які знаходяться біля воєнкоматів. До кожної квартири сусідньої багатоповерхівки заходили працівники міліції, просили не виходити з дому. Було перекритовулицю Радянську, де знаходиться військкомат, а саме через неї проходить траса, якою можна дістатися до Миргорода, Лубен, Полтави та багатьох інших міст і сіл. Закрили магазин, що знаходився поряд.

Подібні злочинні жарти ширяться Україною, починаючи з середини липня цього року. 26 липня у Львові «замінували» 7 готелів, хостел, ресторан і залізничний вокзал, 30 липня – три військкомати у Одесі. Жодних вибухових пристроїв або просто підозрілих предметів виявлено не було. Але проведення евакуаційних робіт є обовязковим, що спричиняє багато незручностей. За фактом вчинення злочину ведеться слідство.

Поліна ВИСОЦЬКА

Коментарі