•  

​Луб'янка заборонила читати власну статтю 1993 року «План Даллеса»

330
​Луб'янка заборонила читати власну статтю 1993 року «План Даллеса»

Чекістський "суд" в місті Азбест оголосив статтю "План Даллеса" антирадянським матеріалом.

У чекістської статті "Плану Даллеса» містяться нібито висловлювання Алена Даллеса, який обіймав пост директора предтечі ЦРУ "Управління стратегічних служб" в 1942-1945 в Берні, Швейцарія, і директора ЦРУ з 1953 по 1961 роки. Даний «план» нібито спрямований на руйнування СРСР не військовим шляхом, а методами інформаційної війни - пропагандою і заміною моральних цінностей міфічного "радянського народу".

Стаття "План Даллеса" останнім часом широко цитувалася патріотами Росії, але ніде і ніколи не був представлений її оригінал англійською мовою (текст «Плану Даллеса»).

Стаття є нічим іншим, як підбіркою фраз з книги А. С. Іванова «Вічний поклик» редакції 1981 року. Стиль і положення статті взяті з широко відомого сіоністського твору "Сионські протоколи".

Вперше план був опублікований в 1993 році, коли СРСР вже розвалився і коли КДБ приступив до інформаційної війни проти потрапляння у владу лібералів, в чекістському журналі "Молода гвардія".

Однак піар-акція була таким пійлом, що руспатріотня навіть в 21 столітті має задоволення слухати, як викладачі з натхненням відкривають очі на план Даллеса, приймаючи його за чисту монету.

У зривання покривів засвітився навіть Андрій Караулов у своєму «момент істини». Зрозуміло, після того як йому подзвонив його куратор, Караулов публічно вибачився.

Відділ моніторингу

Коментарі