•  

Луценко свідомо не підписує догани своєму заступнику

220

Генпрокурор України Юрій Луценко свідомо ігнорує рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, та вже 9 місяців не підписує наказ про застосування стягнення, щодо свого заступника Юрія Столярчука. Про це йдеться у сюжеті програми «Наші гроші». 

Нагадаємо, Столярчук отримав догану за незаконне виведення зі справи Пшонки підозрюваної у земельному рейдерстві. Всупереч рішенню дисциплінарної комісії, Столярчук уник застосування стягнення. Натомість у ГПУ Столярчуку щомісяця виплачують солідні премії.

«Коли приймати рішення і кому виплачувати премії залиште це мені, призначеному президентом і Верховною Радою на посаду Генпрокурора. І я в даному випадку буду приймати рішення самостійно», – коментує Юрій Луценко

За Законом «Про прокуратуру» Генпрокурор мав би підписати наказ про стягнення на підставі рішення КДКП. Також прокурора, який отримав догану, мають позбавити заохочень як мінімум на місяць. Юрій Столярчук навпаки - наступного місяця після рішення комісії отримав премію у розмірі 45 тисяч гривень. І далі продовжує заохочуватися скромніше.

Посилання на джерело: https://bihus.info/genprokuror-ignorue-doganu-s...

Коментарі