•  

ЛЬВІВСЬКИЙ ПРОКУРОР ПРОПОНУВАВ пом'якшити вирок за ТРИ ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ

3850
ЛЬВІВСЬКИЙ ПРОКУРОР ПРОПОНУВАВ пом'якшити вирок за ТРИ ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ

Співробітники Генеральної інспекції та СБУ затримали прокурора одного з районних прокуратур Львівської області на хабарі у три тисячі доларів. Про це у Facebook повідомив заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе.

Корупціонера затримали під час передачі грошей у його службовому кабінеті. За словами Сакварелідзе, слідчі встановили, що прокурор вже тривалий час вимагав хабар за зменшення обсягу обвинувачення у справі, в якому він підтримував державне обвинувачення в суді. До затримання вони також встановили факт передачі першої частини хабара, після - прокурор продовжував тиск і вимагав надати іншу частину суми. Тепер хабарнику загрожує до 10 років позбавленням волі та конфіскацією майна.

«Це затримання - ще один крок на шляху очищення системи прокуратури від хабарників, злочинців і корупціонерів, а також сигнал усім, хто досі не вірить у рішучість наших намірів. Ми не раз підкреслювали свою принципову позицію - нульова толерантність до корупції, і своїми діями доводимо її безкомпромісність», - пояснив Сакварелідзе.

Нагадаємо, нещодавно співробітники СБУ затримали прокурора Київської області, який торгував наркотиками.

Повільно, але впевнено справделивість і закон підходять і до Полтави. Співробітникам СБУ доведеться гарно попрацювати, аби притягнути до відповідальності злочинний синдикат на чолі з головним прокурором Полтавської області - Яном Стрелюком. Докази його злочинів і корупційних схем ми неоднаразово публікували на сайті та надсилали Давиду Сакварелідзе. Віримо, що нас почують. Знаємо, що хабпрники будуть покарані!

Коментарі