•  

Ляшко «обробляє» людей у Полтаві. Мамай у долі.

10560
  • apps/1ddc537a917e489e9f2191d30f8c6948.jpg
  • /media/cache/40/a0/40a0d78899c352273d1dff6a3fb63e38.jpg
Ляшко, Мосійчук та Лозовий - та сама трійця була в Полтаві й минулого разу

Ляшко, Мосійчук та Лозовий - та сама трійця була в Полтаві й минулого разу


Два дні тому, 4 липня, лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко вчергове завітав до Полтави. Головний радикал так висловився з цього приводу на своєму пабліці у Фейсбук:

«Сьогодні в моїй рідній Полтаві відбулася обласна звітно-виборча конференція організації Радикальноі партіі Олега Ляшка. Мене за поданням Лідера партії обрано головою обласної організації. По завершенню партконференції відбувся марш проти скажених тарифів».

Одразу ж питання, відколи це Полтава Ляшку стала рідною? Народився він у Чернігові, у цій же області був у дитбудинку, на літо, за інформацією ЗМІ, малого Ляшка забирав дядько на Луганщину. То з якого це часу Полтава для Ляшка стала такою аж рідною?

Один із останніх разів ляшко навідувався до Полтави два місяці тому, 23 травня. Тоді радикал разом із Мамаєм і Бехом у межах відкриття фотовиставки «Воїн крізь віки» оголосили про плани створити політичну партію Союз Ветеранів воїнів АТО. Знову ж питання, яке відношення має Олег Валерійович до Ветеранів АТО? 

Те, що він кілька разів приїжджав до Слов’янська, буцімто, відловлювати сепаратистів відгонює дешевим піаром та роботою політехнологів, які підготували своїх, безпечних і навчених «сепаратистів».

Нещодавно в мережі інтерет з’явилося відео 17 каналу, який, проте, одразу ж відхрестився від нього, мовляв, відео не його, а матеріал треба негайно вилучити. Назва ролику «Радикальна партія – погляд Ззаду», яке проливає світло на штучний радикалізм Ляшка та гарний піар навіть під час війни. Відеосюжету можна дорікнути у фальші з датами та обсмоктуванні давно забутої теми «цікавого» минулого Ляшка, але факти й матеріали Ляшка зі Сходу, де вони допитують акторів-сепаратистів варті уваги.

Себто, запустивши відео Ляшка-героя та Ляшка-воїна, команда поплічників і політехнологів радикала починає розкручувати його бренд спілкуванням із простими людьми. Допомагають Ляшкові в цьому його «шістки» - найближчі з них Ігор Мосійчук, Андрій Лозовий, які на своїх офіційних сторінках у Фейсбуці відверто піарять і моляться на свого лідера. Фото Ляшка на тлі свого, цитати лідера, його возвеличення. Світлини, як героїчна купка радикалів піднімали стяг над Слов’янськом у День визволення. Слід зазначити, що в офіційний день визволення у Слов’янську вже не було «сепаратистів», адже вони всі з технікою (увага) ! – безслідно зникли за день до визволення міста. Співпало? Чи українська влада допомогла?

Але повернемося до Полтави. Знову ж таки, посилаємося на офіційну сторінку Ляшка у Фейсбуці:

«Марш за зниження тарифів у Полтаві

Мільйонам людей реально нічим платити по нових платіжках. Підвищення тарифів було катастрофічною помилкою уряду, яка може призвести до соціального вибуху.

Автоматичне нарахування субсидій - поза сумнівами, наша перемога. Проте це лише частково зменшує проблему, а не прибирає її. Тому чітка і послідовна позиція Радикальної партії - скасування підвищення людожерських тарифів.

Економічна ситуація в країні об'єктивно дуже важка. Але латати в бюджеті дірки треба за рахунок олігархів та знищення корупційних схем, а не за рахунок людей праці»

Жила собі Полтава і була вона Ляшкові не цікава, він не замислювався, як люди жили до того, аж раптом – треба провести марш за зниження тарифів! І саме в Полтаві! Логіка, щонаймеше, дивна. Політехнологи на цей раз схибили. Тарифи тарифами, але дороги, свавілля та корупція в ОДА, міській раді, хабарі Стрелюка, калічення дівчинки, де Лисак, Курилко та лікарі досі не покарані – про це, жодних сумнівів, Ляшко навіть не чув. Полтава для нього – це винятково людський ресурс виборців, які мають допомогти йому на виборах. Але чому саме «рідна» Полтава, а не рідний Чернігів?

Мабуть, тому, що причетні до цієї радикальної кампанія виявляються наш міський очільник Олександр Мамай та його злочинний синдикат, адже разом Ляшко та Мамай були й на створенні Союзу ветеранів АТО, Мамай готував ґрунт для приїзду радикала, забезпечував йому захист і таки злив інформацію. Щоправда, не всю – тільки про тарифи, які, до речі, встановлює Верховна Рада, у якій Ляшко один із депутатів, а не Мамай.

Виходить, що Мамай бачить, що перспектив і надалі обіймати крісло міського очільника в нього немає жодних. Ляшко – це бренд, таке собі шоу, маса на нього ведеться, оскільки на «кетч» і відверту тупість найлегше заманити людей. Союз із радикалом вигідний для «Совісті» - дати йому розкрутитися в Полтаві, а натомість Ляшко, за сприятливих умов, зможе витягнути Мамая за свого правління. Тому-то й «рідна» Полтава для Ляшка. Щоправда, що від цього отримують полтавці, окрім білбордів із вилами та помітно неадекватною людиною, незрозуміло. 

Коментарі