•  

Людина Жиденка йтиме від полтавської «Самопомочі»?

4840
Людина Жиденка йтиме від полтавської «Самопомочі»?

Як відомо, політична партія «Самопоміч» на своєму сайті розмістила прізвища майбутніх кандидатів в депутати. Зокрема, до Полтавської обласної ради серед інших партія планує висунути директора КП «Обласний молодіжний центр» Анатолія Безпалюка.

Безпалюк – не нова фігура в полтавській політиці. Раніше він був членом Соціалістичної партії України. Після того, як СПУ розвалилася, зрадивши своїх виборців союзом з Партією регіонів, а Президентом України став Віктор Янукович, Безпалюк шукав спосіб як і собі долучитися до «регіоналів». І знайшов. Під його керівництвом комунальна установа «Обласний молодіжний центр» почала влаштовувати піар-акції разом з «Молодими регіонами». За бюджетні кошти «регіонали» отримали чудову площадку для агітації молоді.

Після падіння режиму Януковича Анатолій Безпалюк уникнув люстрації та почав шукати нові шляхи, як за будь-яку ціну втриматися біля бюджетного корита. На місцевих виборах-2015 він вирішив балотуватися від партії «Самопоміч».

У той же час, в команді «Нової Полтави», яку створив депутат Полтавської облради Лев Жиденко для задоволення своїх мерських амбіцій, працює така собі Юлія Бобир. Одночасно вона є начальником відділу в установі Безпалюка та являється засновником і членом ГО «ОМЦ Плюс» (де Безпалюк є директором). Зрозуміло, що така близька до Безпалюка людина не могла піти до Жиденка без погодження з боку свого начальника.

Зацікавленість Безпалюка проектом Жиденка можна пояснити. Для того, щоб і далі доїти бюджетну корову, йому потрібна політична підтримка. Не варто бути політологом, аби зрозуміти, що самою, вибачте за каламбур, «Самопоміччю» тут не обійтися. Тож, очевидно, це і змусило молодого пристосуванця «сісти на два стільця».

Залишається задати риторичні питання: кого підтримає А.Безпалюк на виборах міського голови Полтави: свого партійного боса із «Самопомочі» чи депутата облради Лева Жиденка, який голосував за виділення грошей для Обласного молодіжного центру? І на який передвиборчий штаб насправді працюватиме «молода команда» ОМЦ під керівництвом Безпалюка?   

Коментарі