•  

Майбутні вибори можуть стати останніми для України, – Кравчук

440

В інтерв’ю виданню «Главком», перший президент України Леонід Кравчук заявив, що до виборів глави держави не опиниться у групі підтримки жодного із кандидатів.

«Ні. Я не піду ні до кого в команду. Я не піду ні до кого в штаб. Я аналізуватиму. От я ходив на форум до Тимошенко. І зараз говорю, і тоді говорив, що я піду до будь-кого: до лівих, до правих, до «БПП», до «Народного фронту». Це не тому, що мені дуже цікаво, а тому, що я хочу порівняти, щоб сказати людям: «Будьте пильними», – мовив Кравчук.

Він також нагадав, що свого часу підписав усі без винятку установчі документи про створення української держави. «І коли сьогодні з’являюсь десь на людях, до мене підходять і кажуть: «Навіщо ви це зробили? Ми ж не готові. Навіщо ви зробили так, що до влади прийшли корупціонери?» Що я маю відповісти? Я мушу перед цими виборами сказати: цього не робіть, це помилка. А щоби це сказати, мені потрібно все вивчити», - додав він.

Наостанок екс-президент зауважив: «Якщо ми цього разу помилимось, і будемо обирати за гречку, то це можуть бути для нас останні вибори».

Посилання на джерело: https://glavcom.ua/country/politics/kravchuk-po...

Коментарі