•  

"Майдан супротиву репресіям" сьогодні в Полтаві

2860
"Майдан супротиву репресіям" сьогодні в Полтаві

Минуло 2 роки, відколи українці творили Революцію гідності. Ніхто з нас не забув, за що на Майдані гинули сотні наших побратимів. Вони віддали свої життя за зміни, за краще майбутнє, за утвердження свободи та її цінностей. 

Чи відбулися зміни? Один загарбницький режим вдалося скинути  - Янукович утік із країни. Що натомість? Прийшов режим Порошенка-Яценюка, який показав свою неспроможність і виявився продовженням режиму "Регіонів". Де обіцяне закінчення війни? Президент замаскував тисячі жертв під абревіатуру АТО. Але нашим хлопцям на сході країни від того не легше. Де в дії лозунг "жити по-новому"? Чи захмарні тарифи й ціни і мізерні виплати людям це і є президентське "жити по-новому"? 

Нинішня влада лише одягла маску підтримки Майдану, насправді, вона користується прагненнями людей до змін задля відстоювання своїх політичних або бізнес-інтересів.

Репресії нікуди не зникли. Війна зовсім не минула. Президент і команда нічого не зробили для добробуту свого народу. Давайте дивитися на речі тверезо.

Сьогодні, 20 вересня, о 16 годині біля Полтавської ОДА (Жовтнева, 45), відбудеться віче "Майдан супротиву репресіям", ініціатори якого: ГО "Громадський Майдан Полтавщини", "Правий Сектор", "Народна рада Полтави".

"Останній Бастіон" не на словах, а на діях відстоює ідеї, за які ми з вами боремося всі роки Незалежності і за які гинемо на Майдані та на сході країни. Уважаємо, що ситуація, яка склалася зараз в Україні - не що інше, як геноцид Президента проти нас із вами, українців. Ми підтримуємо віче, оскільки "Останній Бастіон" сповідує ті самі істини, за які стояла не одна Небесна сотня по всій країні - від Львова й Ужгорода до Донецька та Луганська.

Віримо, що ми, українці, відстоїмо свою землю й досягнемо на ній гідного життя.

Це і є "Останній Бастіон" 

Коментарі