•  

Майже 12 га земель забудують на Полтавщині

1870
Майже 12 га земель забудують на Полтавщині

10 та 1,7775 га земель планують забудувати у Полтавській області. Про це говорили на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Найбільш обговорюваними питаннями стали «Детальний план земельної ділянки площею 10 га за межами населених пунктів Мгарської сільської ради Лубенського району Полтавської області» та «Детальний план території площею 1,7775 га в районі вулиць Миру та Шевченка у північно-західній частині селища Ланна Карлівського району Полтавської області (для будівництва комплексу по прийманню, доробці та зберіганню зернових культур на земельній ділянці ТОВ «Ланнівська МТС» на вул. Миру, 5)».

За словами учасників комісії, виділяти такі великі ділянки – значна відповідальність, адже, забудови на великих територіях змінюють розвиток тих населених пунктів, де плануються ці роботи. Постановили проробити план розбудови доріг до зазначених об’єктів, озеленення територій та належне водопостачання. Лише після цього конкретно можна буде говорити про фінансування забудов.

Генеральний план населеного пункту являється основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту. Детальний план у межах населеного пункту уточнює положення його генерального плану, а за межами населених пунктів виконується відповідно до схеми планування території району з урахуванням державних і регіональних інтересів.

Детальний план розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови, ландшафтної організації території, її інженерно-транспортне забезпечення.

Коментарі