•  

​Майже 300 американських десантників прибудуть у квітні до України

00
​Майже 300 американських десантників прибудуть у квітні до України

На весні відбудуться тривалі спільні навчання 173-ої повітряно-десантної бригади армії США і бойових підрозділів Нацгвардії 290 американських десантників висадяться 20 квітня у Львівській області на Яворівському полігоні.

Про це у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. На полігоні, згідно з домовленостями з Держдепартаментом США, відбудуться тривалі спільні навчання 173-ої повітряно-десантної бригади армії США і бойових підрозділів Нацгвардії.

Як повідомив Аваков, домовленість про спільні військові навчаннях була досягнута під час переговорів президента України Петра Порошенка і віце-президента США Джо Байдена. У навчаннях візьмуть участь 900 бійців Нацгвардії із "Азову", батальйону ім. Кульчицького, "Ягуару", "Омеги" та інших частини з Києва, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Львова, Івано-франківська та Вінниці. 

"Наприкінці навчання підрозділам Нацгвардії, які побувають на тренінгу, американські партнери нададуть спеціальну амуніцію і засоби зв'язку. "Будемо сильнішими!" - резюмував Аваков.

Коментарі