•  

Майже 300 тисяч гривень викрала з картки клієнта співробітниця банку

2750
Майже 300 тисяч гривень викрала з картки клієнта співробітниця банку

В Кременчуці міліція впіймала співробітницю одно з комерційних банків, яка за службовим становищем маючи доступ до реквізитів рахунків клієнтів і карток, «доїла» чужі заощадження через банкомат.

Аферу було викрито у ході досудового розслідування працівниками сектору державної боротьби з економічною злочинністю Кременчуцького міськвідділу міліції.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Полтавській області.

За інформацією УДСБЕЗ УМВС Полтавщини, протягом 2014 року 31-річна жінка, перебуваючи на посаді старшого менеджера одного із банків Кременчука, маючи вільний доступ до картки клієнта банку та пін-коду, заволоділа ними та почала користуватися карткою, знімаючи готівку з банкоматів Кременчука на загальну суму 294 359 гривень і вісімдесят одну копійку.

Міліція порушила кримінальну справу за фактом привласнення чужого майна, вчиненого у особливо великих розмірах. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Максим Кондратенко

Коментарі