•  

Майже на 1,5 млрд грн Полтава наповнила бюджет України

330
Майже на 1,5 млрд грн Полтава наповнила бюджет України


Бюджет самого міста після сплати податків збільшився на 1 млрд грн. Цей показник більший на 322 млн грн, ніж торік – про це стало відомо під час розширеної наради в Полтавській облдержадміністрації

З початку 2016-го року полтавські платники податків направили до держбюджету 1 млрд 355 млн грн. Найбільше в цю суму внесли фізичні особи, які сплатили 609 мільйонів. Господарники додали до держскарбниці 114 мільйонів гривень (86 млн грн – єдиного податку та 28 млн від юридичних осіб).

Платники земельного податку та орендної плати за землю вклали в бюджет Полтави 135 мільйонів гривень, що на 47 млн грн більше, ніж 2015-го року.

Як зазначив в.о. начальника ДПІ у м. Полтава Дмитро Мельник, тенденція до збільшення прибутків від податків зберігатиметься у наступному році. Однак, це не означає, що людей змусять платити більше податків, це говорить про більшу прозорість та унеможливлення ухилювання від податків.

Акцизний податок, тобто, продаж алкоголю, тютюнових виробів та нафтопродуктів, поповнивміський бюджет на 95 мільйонів гривень. 2015-го року кількість грошеї з акцизів була меншою на 31 млн грн.

Коментарі