•  

Майже на три сотні дітей складені адмінпротоколи в Полтаві за куріння і алкоголь

990

Упродовж минулого та поточного років працівниками органів внутрішніх справ області за вчинення адміністративних правопорушень щодо неповнолітніх було складено більше 300 адмінпротоколів.

З загальної кількості складених протоколів понад 88% – за фактами куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, розпивання спиртних напоїв, появи у нетверезому стані у громадських місцях, а також 9% - про вчинення дрібного хуліганства.

Про це повідомили в Прокуратурі Полтавської області.

Разом з цим, за словами начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області Галини Скотаренко, випадків доставлення до райвідділів осіб, які не досягли віку адміністративної відповідальності, не встановлено. Разом з цим, за її словами, мають місце випадки складання протоколів за відсутності факту правопорушення чи малозначності, пропущення строків притягнення до адміністративної відповідальності.

Перевірка виявила факти не притягнення до адміністративної відповідальності батьків за невиконання обов'язків щодо виховання дітей.

Неналежною є і профілактична робота з неповнолітніми, які перебувають на обліку, що призводить до вчинення ними повторних злочинів та правопорушень.

«Як результат, на усунення порушень законодавства у минулому та нинішньому роках начальникам територіальних органів внутрішніх справ області прокурорами внесено 22 документи реагування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 16 посадових осіб», - констатувала прокурор.

Коментарі