•  

Максим Ошека – боєць Небесного Легіону

2090
Максим Ошека – боєць Небесного Легіону

Під час виконання службових обов’язків у зоні АТО загинув 23-й річний Максим Ошека. Наш земляк, разом з багатьма захисниками Батьківщини, долучився до Небесного Легіону патріотів України - віддав найдорожче і найцінніше – своє юне життя, щоб над нашою Україною засяяло сонце миру і спокою!

Ошека Максим Петрович народився 14 жовтня 1991 року в місті Миргород. З 1997 по 2008 рік навчався середній школі №3. У 2012 році закінчив Полтавську державну аграрну академію і отримав базову вищу освіту за спеціальністю "Облік і аудит". У 2013 році був призваний на строкову військову службу. Служив у військовій частині А 0139 м. Києва. По закінченню залишився працювати контрактником, щоб здійснити дитячу мрію - бути міліціонером. Коли в Україні почалася неоголошена війна, разом з багатьма молодими патріотами Максим відстоював територіальну цілісність своєї Батьківщини. Брав участь в АТО на території Донецької та Луганської областей.

Свій 23 день народження Максим зустрів разом зі своїми побратимами під кулями і снарядами, якими щедро «вітали» сепаратисти. А через два дні його не стало. Страшне поранення Максим отримав 15 жовтня, а наступного дня його серце перестало битися за сотні кілометрів від рідного дому, в шпиталі на Донеччині.

Максим був наділений прекрасними рисами вдачі. Був лояльним, вірним і чесним, розсудливим і добрим, мав розвинене почуття обов’язку. «Товариський, але не балакучий, робить все можливе для інших, його відданість велика – аж до повного самозречення. Хлопець позбавлений заздрощів та жадібності» - написано у випускній шкільній характеристиці Максима.

На будівлі Миргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 буде встановлено меморіальну дошку Максиму Ошеці. Відповідне рішення прийнято на 50-й сесії міської ради.

Меморіальна дошка на школі, в якій навчався Максим буде вічним нагадуванням про героїзм захисників України.

Вічна пам’ять юному захиснику Вітчизни. Герої не вмирають!

Коментарі